Vitaccino Siyah Kahve Nedir?

Vitaccino Siyah Kahve bir diğer adıyla Black Coffee kilo verme konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için özel üretilmiş, kökeni Nijerya’da yetişen siyah kahve çekirdeklerine dayanan bitkisel bir zayıflama kahvesidir. Ürünün içerisinde barındırdığı siyah kahve çekirdeği normal kahveye nazaran 5 kat daha fazla enerji vermekte ve daha fazla yağ yakımı sağlamaktadır.

Normal şartlarda sade kahve tüketimi bile yağ yakımını hızlandırırken Vitaccino siyah kahve bu etkiyi 5’e katlayarak en derindeki yağları hedef alır ve özellikle bel, karın, basen bölgelerinden kilo vermenize yardımcı olur. Sabahları uyanır uyanmaz bir bardak siyah kahve içmeniz halinde 1 ay içerisinde yaklaşık olarak 6 kilo verebilirsiniz. Eğer ki bu rutini spor ve egzersizle desteklerseniz kilo verme süreciniz hızlanır ve hem daha hızlı kilo vermiş olursunuz hem de daha fazla kilo kaybedersiniz.

Vitaccino Siyah Kahve Kullanımı

Vitaccino siyah kahve nedir

Vitaccino siyah kahve kullanımı oldukça kolay bir üründür. Şekil itibariyle hap veya poşet çay şeklinde değildir. Bildiğimiz öğütülmüş kahve çekirdeğinin paketlenmiş halidir. Ürünü sıcak suyun içerisine atıp karıştırarak hazır hale getirebilir ve iş yerinde, arkadaşlarınızın yanında veya evde televizyon karşısında rahatça içebilirsiniz.

Vitaccino siyah kahve günde en fazla 1 defa kullanılmalıdır, fazla kullanımı tavsiye edilmez. Siyah kahve içeriği gereği fazla kafein içerdiğinden günde yalnızca bir defa kullanılması tavsiye ediliyor. Fazla tüketilmesi durumunda uykusuzluk, kalp çarpıntısı gibi etkiler gösterebilir ve gündelik yaşantınızın dengesini bozabilir. Daha fazla zayıflama hırsıyla ürünü fazla kullanıp, sağlığınızı tehlikeye atmanız sizin zararınıza olur. Her şeyin dozunda kullanımı etkilidir eğer aşırıya kaçarsanız kilo vermek yerine sağlığınızdan olabilirsiniz.

Vitaccino Black Coffee kullananlar ürünü ilk kullandıklarında gün içerisinde ne kadar enerjik olduklarını ve canlarının adeta yemek yemeyi istemediğini söylüyorlar. Black Coffee içerisinde barındırdığı yüksek kafeinli kahve sayesinde bütün gününüzü verimli ve enerjik geçirmenize olanak sağlıyor. Spor yapıp kendinizi sürekli yorgun hissetmek istemiyorsanız ve hayatınızdaki diğer etkinliklere de vakit ayırabilmek istiyorsanız Siyah kahve kesinlikle sizin için üretilmiş bir üründür. Hiçbir zahmete girmeden oturduğunuz yerden kilo verebilir, aynı zamanda zararsız ve bitkisel bir ürün kullandığınızın bilincinde olarak tedirginlik yaşamazsınız.